Lokali ne Prishtine

Shitet nga: Drita 14 Jan 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Bregu i Diellit; Zona e Jugut; Obj III
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali 80 m²,ne Prishtine.

Lokali eshte i pershtatshem per cdo veprimtari.

Per me shume informata mund te kontaktoni ne :

Mob : 044/ 141 788; 044/ 113 815

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim