Lokali ne Qender te Prishtines

Shitet nga: Ylli 23 Mar 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali ne Qender te Prishtines, kati perdhese, 67m2 ne dokumenta, eshte i leshuar me qira kafiteri, per me shume info: 049/045 23 24 00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim