Lokali ne Qender te Prishtines

Shitet nga: PrishtinaRealEstate 26 Mar 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali ne Qender te Prishtines,
kati perdhese, 67m2 ne dokumenta,
eshte i leshuar me qira kafiteri,

per me shume info: 049/045 23 24 00 PrishtinaRealEstate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim