Lokali ne qender te Prishtines

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"HOLDING" 06 Pri 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
-Shes lokalin ne qender te Prishtines (perball resaturant pishave)
-Lokali gjendet ne qender afer sheshit te prishtines
-Lokali ka siperfaqe prej 100 m2 Qmimi 330000 euro


PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING

AGJENSIONI PER PATUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055
mobil044595979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim