Lokali ne shitje ne Ulpiane perball Spitalit

Shitet nga: halil 18 Mar 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali posedon 57m2 .banjo ,hapesire perball shume i pershtatshem per biznes ,

Nuk bashkpunojm me Agjencione


Tel Viber 045505095
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim