Lokali ne siperfaqe 180m2 ne Arberi

Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali me siperfaqe 180 m2 gjendet në lagjen Arbëria
lokali gjindet ne rrugen nga Qendra e Prishtines - drejtimi Komuna drejtimi per dalje ne MAgjistralen M2
Lokali ka pamje ne tri ane dhe ke te bukur ndriquesea ..
Lokali ka në dispozicion përball lokalit parking për katër vetura, pranë rrugës kryesore me kater korsi (përballë Maxi Market
Lokali momentalisht është në shfrytëzim nga nje kompani lokale dhe gjeneron .
Qeshtja pronsoro juridike e rregulluar, perkthimi mnejihere.
Cmimi 1700 Euro per m2.
Qmimi i diskutueshm varsisht nga marrveshja
Me Respekt: AKS-Agency
Tel: 045 903 902 - 044 361 089
e-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim