Lokali qender Afer Postes kryesore SHkakê Imigrimi

Shitet nga: ismet 13 Shk 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

128 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Per SHkake imigrimit jashte SHtetit SHitet Lokali afarist i gatshem per pune kafiteri siperfaqe 62 m2 Lokali ka gjitha dokumentacijonin te gatshem per perkthim menjihershem njashtu ka edhe listen poseduse po ashtu Lokali ka edhe terasen siperfaqe 60 m2 eshte i regulluar bukure vlen te shihet beje edhe ndrim me shtepi apo banes tel kontakte +37744131113 dhe +38649131113 Viber +38649131113 Zbritje per shkake urxhences cmimi nga 142000 ne 128000 vetem me te gashme jo ndrim per ndrim eshte cmimi i vjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim