Lokali shitet urgjentisht

Shitet nga: Nexhmije Limani 03 Nën 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 500 EUR

Sipërfaqe: 9 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali urgjentisht dhe perkthimi behet mbrenda dites.
Lokali i ka 9 m2, i ka dy ane me mure e dy anet tjera jan ne gjama.
Gjendet ne kompleksin e lokaleve Inxhinjering, te tregu i gjelbert ne afersi te gjygjit te qarkut ne Prishtine.
Qmimi eshte i volitshem dhe i diskutueshem 14500 euro per ter hapsiren.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim