Lokali

Shitet nga: Fetah 16 Nën 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali i cili gjendet te Kroi i Bardhe ne Dardani ne Prishtine. Ka pamje ne tri ane te rruges. eshte 30 metra katrore, Eshte i renovuar i teresisht dhe per momentin aty operon nje ordinance stomatologjike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim