Lokel ne Bregun e Diellit

Shitet nga: And 30 Gsh 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali ne Zonen perendimore ne Bregun e Diellit.Lokali ka 40 m2 ,e pershtatshme per depo,zyre etjj......Lokali gjindet afer restaurant Gizzit dhe eshte i siguruar 24/7 nga policia. Per me shum informata ju lutem kontaktoni ne numrin e dhene
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim