Objekt Afarist me qira

Shitet nga: Shemsije Bytyqi 10 Mar 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika


Objekt afarsit në perdhese ne rrugen kryesore pran Restorant Albaba në Kodren e Trimave, ( Vranjevc ) me siperfaqe 200 m2 , me bodrum 200m2.
E pershtatëshme per cfardo lloj Afarizmi, si per Fitnes, Klinik , apo Ordinanc private, Market , Banke , apo ndonje veprimtari tjeter .

Ka parking te mjaftushem dhe lidhet me dy rruge kryesore .

Na kontaktoni ne 044/169-210
Cmimi sipas marrveshjës .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim