Objekt me Qira ne Breg Diellit 860 m2 - Kodi 075

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 22 Mar 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Bregun e Diellit
Sipërfaqe: 860 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Objekt me Qira ne Bregun e Diellit - Kodi 075

Lokacioni: afer Fures Qerimi 1

Siperfaqe 860 m2

- Podrumi 200 m2
- Perdhesa 330 m2
- Kati 1 330 m2

- Objekti ka pozite te mire Gjeografike ndodhet ne rrugen kryesore.

- Leshohet me qira edhe me kate ndaras
- Parking per 30 vetura
- Objekti eshte ne gjendje te rregullt dhe ndertim i ri
- Objekti mund te perdoret me hyrje ndaras nga jasht dhe mrena per secilin kat

- Objekti eshte i pajisur me nxemje qendrore
- Objekti posedon Gjenerator (rrym 24 H)
- Uj 24 H
- Sigurim me Alarm 24 H
- Klima

Çmimi 6 Euro per m2 Perdhesa dhe Kati 1
Çmimi 4 Euro per m2 Podrumi

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim