Objekti afarist ne Graqanice

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 02 Shk 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 000 EUR

Adresa: Graqanice
Sipërfaqe: 2200 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet objekti afarist 2 katesh ne Graqanice me siperfaqe prej 2200m2 dhe 80 ari truall. Objekti eshte i leshuar me qira:7000 euro ne muaj. Çmimi i objektit dhe truallit komplet:1.500.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim