Objekti komplet ne Prishtine

Shitet nga: eshref 02 Sht 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shitet shtepija ne rrugen kryesore
shtepija ka 5 lokale te leshuara me qira
20 dhoma banimi
trulli komplet 15 ari
gjendet perball shkolles fillore "Iliria "
Shtepia posedon projektin ideor per objektin banesor afarist(leja urbanistike) e leshuar nga komuna e Prishtines e lejuar per 3500 metra katror ndertim banesor afarist.
te interesuarit mund te kontaktojne ne
tel. 004915152133099
emai : fest-a@hotmail.com
qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim