Objekti ose ipet me qera ne Prishtine

Shitet nga: Xhelal 26 Shk 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet objekti ne Preoc magjistralja Prishtine-Ferizaj ne kilometrin e 4 me leje ndertimi
Rruga per te Marigona Residence 200m larg nga rruga kryesore Prishtine ferizaj
Ka 1500m2 me 37 ari truall .
Objekti eshte i gatshem per shfrytezim.

Tel: 0037744100850 edhe ne Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim