Objekti prej 800m2 ne Prishtine

Shitet nga: Desidiat 28 Mar 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Objekti ka afer 800m2.Gjendet ne hyrje te parkut Germia.
Ka 3 ari parking,ndersa ne 3 ari tjer esht e shtrir objekti,gjithsej 6 ari. Ka trafon e vet me kapacitet prej 400KW
Ka rezervuar uji 1500l...Nxehet me nxemje qendrore dhe me oxhak.
Objekti eshte i pajisur me leje ndertimi ,edhe i ndertuar ne zone te urbanizuar.
Kati i 1 dhe 2 jane lokale 600m2 ndersa kati i 3 dhe i 4 jane te mobiluara per jetes ,kan nga 100m2 secila.Objekti eshte i monitoruar nga kamerat dhe ka alarm te siguris.
Objekti shitet me cmim prej 800,000 ose mund te leshohet me qera.
Ne shitje, mund te behet nje pjes e shumes me kompenzim ,pjesa tjeter me te holla(cmimi i negociushem ,varesisht nga oferta qe behet)
Per vizit te objektit ose per informata me te tutjeshme telefononi ne numrin 044/917-050
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim