Okazion! Per 400 mije euro shitet objekti 6 kate..

Shitet nga: ili 29 Maj 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes nje objekt ne Golem, Durres, 1500 m 2 truall dhe 2800 m 2 ndertim.Objekti eshte i hipotekuar dhe me letra pronesie familjare. Objekti eshte multifunksional per sherbime sociale si: hotel, shkolle, kolegj, azil, kazino, spital etj. Objekti eshte ne fazen e suvatimeve pasi ka perfunduar 30% e tyre. Eshte i perfunduar komplet me instalimet elektrike dhe hidraulike me sistemet me te mira dhe me cilesore falkoi dhe panele diellore. ÇMIMI I DISKUTUESHEM. Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim