PRONA PRISHTINE Bregu i Diellit

Shitet nga: DTM 31 Krr 07:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHITET PRONA PRISHTINE Bregu i Diellit perballë SH.F Ismail Qemaili

Adresa: Aktash 1 Nr88
Rruga Enver Maloku
Perballë shkolles Ismail Qemajli
(Lokali Lusterave me komplet prone)

-PRONA

Kati perdhes
-Objekt Afarist ne Rruge 300m2 me Podrum 200m2 kati perdhes

Kati pare
-Objekt Afarist Restoran 150m2 me teras 150m2 ne katin e pare

-650m2 hapesire gjithsejt +150m2 teras

-Trualli gjithsejt 5ari ne letra-4.5

Cmimi 1.1milion €

049/ 141 - 142
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim