Pizza park

Shitet nga: Meha 15 Mar 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes biznisin ose e jepi me qera adresa ulpian rr Bulevardi i deshmorve per me shum info ne nr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim