SHES KOMPLETE per FEMRA ** PAMUK dhe LLAN ** me ..

Shitet nga: JETONI 07 Maj 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
*** SHES me SHUMICE dhe PAKICE*** - KOMPLETE ( KEMISHE dhe PANTOLLA ) per FEMRA.

MATERIALI : PAMUK 2 x i ZIER 78 % dhe LLAN - PELHURE 22 %.

ESHTE NJI KOMBINIM i DY MATERIALEVE ma te SHENDETSHMET per TRUPIN e NJERIUT dhe ma te KENDSHMET per LEKUREN e NJERIUT.!!!

KOMPLETET prandaj quhen ne gjuhen GJERMANE *** " GUT FÜR MICH " *** qe do te thot *** " MIRE PËR MUA " ***

INSTITUTE dhe LABORATORE te PAVARURA kanë bërë HULUMTIME dhe ANALIZA te ndryshme duke kerkuar per Shembull :

( PESTICIDE, METALE te RENDA dhe PENTACHLOR-PENOL...etj. )

CDO PJESË të MATERIALEVE, me të cilat janë PRODHUAR këto KOMPLETE, VERTETUAR se ASNJE nga këto të LARTEPERMENDURAT ELEMENTE të DËMSHME për TRUPIN e NJERIUT, NUK gjinden në këto MATERIALE.!!!

PH - VLERA është NEUTRALE, për LEKUREN e NJERIUT.!!!

****Perveq tjerash *** KOMPLETET jane *** KUNDËR *** ALERGJISË ***

Perveç kesaj eshte VERTETUAR se ne MATERIALE te GJITHA COPEZAT METALIKE jane PA - NIKEL,

Qe do te thote se : MATERIALET me te cilat jane PRODHUAR këto KOMPLETE - NUK bejne ALERGJI jane BIO dhe jane JASHTEZAKONISHT te SHENDOSHA per LEKUREN e NJERIUT.

QMIMI i KOMPLETEVE ne GJERMANI ka qene 199.- €,

QMIMI : *** Ne KOSOVË *** me PAKICE *** është 75.- € kurse me SHUMICE varet prej POROSISE.

Ne ** KOSOVE ** QMIMI ** është sipas STANDARDIT te KOSOVES SHUME ma i ULËT.!!!

STILI ose MODELI ( DIZAJNI ) i KOMPLETEVE eshte *** KLASIKË MODERNE ***

******* RUAJE SHENDETIN TUAJ *******

TRUPI dhe LEKURA e NJERIUT e PERBALLON CDO lloj te NXEHTI NATYRORË 40 - 50 GRADE CELSIUS me keto KOMPLETE - PA - PROBLEM.!!!

Per ma shume INFORMATA si dhe per ta VIZITUAR LOKALIN, na KONTAKTONI permes TELEFINIT ne CDO KOHE.!!!

JETONI : 044 - 738 214 ose 049 - 844 327

*******************************************************************************************************
Banesa.Apartmane.Shtepija.Shtepia.Toka.Plac.Objekt.Afarist.Zyre.Lokal.Butik. Qender. iphone.ipad. iped. Samsung note desire xxl sdi lg gorilla glas Galaxy Note ll s3 s2 Htc wildfire xl desire windows android apple mac booknokia motorola sonyericsson 8MP 16GB 8GB 32GB 64GB 4 4S 3g 3gs 5full unlock rruga Rr. 4.0.1 N9 x5 x6 bmw audi vw golf ford mercedesmerzedes fiat punto tipo sony ndertim banim ashensor restoran flat rent karrikatavolina afarizem biznes business gjermania austria usa amerika spanjaitalia franca vushtrri prishtine vendbanime afer shkolla shkolles inventartextil moda stili prishtina lokacioni i pershtatsh..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim