SHES LOKALIN NE LAGJEN KALABRI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"HOLDING" 06 Pri 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
-Shes lokalin ne lagjen kalbri afer stacionit te autobusave 800m2
-Lokali eshte i leshuar me qera BANKES TEB 6500 euro ne muaj
-Kontrata e qeras eshte 15 vjeqare
-Qmimi per m2 2500 euro i diskutushemPER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING


AGJENSIONI PER PATUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055
mobil044595979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim