SHES LOKALIN NE QENDER

Shitet nga: N.N 19 Pri 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Hamez jashari
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes lokalin me sipërfaqe 60 m2 dhe gjendet te kolegjet FAMA dhe ISPE.Lokali eshte i përshtatshëm për çdo lloj veprimtarie
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim