SHES Lokalin 80m2 ne Prishtine boj ndrrim banes

Shitet nga: ......... 01 Dhj 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shes lokalin 80 metra katror zyre ordinanc etj
ose boj ndrrim me banes shtepi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim