SHITET LOKAL 453 m2 ne Rr.ISA KASTRATI skaj PARKUT

Shitet nga: JETONI 30 Nën 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

680 000 EUR

Sipërfaqe: 453 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
** SHITET ** SHITET ** SHITET ** SHITET ** SHITET **

SHES LOKALIN MODERN *** 453 m2 *** me QIRA, të PARKU i QYTETIT, afër LIFE FITNESS, në RRUGEN * ISA KASTRATI * me HYRJE dhe DALJE edhe kah PARKU dhe kah RR. KRYESORE.!!

LOKALI është i PËRSHTATSHËM për VEPRIMTARI të NDRYSHME OSE si : -

RESTORAN, * QENDËR BUKURIE, * QERDHE për FËMIJË, * FITNESS, * ZYRE, * SPITAL, * RESTAURANT, * AMBULLANCE, * ORDINANCE MJEKSORE, * DEPO, * CALL CENTER, * TEKNIKE të BARDHE, * ELEKTRO DYQAN,.....etj.

*** MUND te HAPEN edhe DY BIZNESE PERNJIHERE si per Shembull RESTORAN me TERASË kah PARKU + FITNESS ose + BUTIK ose + TEKNIKË / ELEKTRONIKË.... etj.

LOKALI është NDERTIM i RI dhe

përbëhet prej 453 m2 :

4 x ZYRE. 2 x WC me LAVABO. 1 x KUZHINE. 1 x TERASE - DIREKT ne PARK.!

* * QMIMI: ** 680.000.- € ** ( 1.500.- € / per 1 m2 )

**** ( QMIMI i DISKUTUESHEM ).!!! ****

Bejm edhe ** NDRRIM ** deri 50 % te QMIMIT me ** BANESA, ** VETURA.!!! ** i marrim në *** KOMPENZIM ***


Per ma shumë INFORMATA si dhe për ta VIZITUAR LOKALIN, na KONTAKTONI përmes TELEFONIT në CDO KOHE.!!!

JETONI : 044 - 738 214 ose 049 - 844 327 ( VIBER ).!!!

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim