SHITET LOKALI NE ULPIANE-TE BANESAT E OFICEREVE^

Shitet nga: Dugi 13 Jan 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali, i cili gjendet ne lagjen Ulpiana, ne rrugen e reostorant "syphonia", me konkretisht tek banesat e "Oficereve". Lokali ka kete renditje :

-perdhesa- 55.08 m2
-bodrumi- 34.58 m2

Eshte shume i pershtatshem per ordinance, furre ose edhe per veprimtari tjera...

Cmimi eshte 110 mije euro, mund te diskutohet!

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 519 555 viber
049 60 80 70-
e-mail:
search-agency@live.com
o.meh.44
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim