SHITET LOKALI URGJENTISHT

Shitet nga: Nexhmije Limani 24 Maj 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR   9 999 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali urgjentisht dhe perkthimi behet mbrenda dites.
Lokali i ka 9 m2, i ka dy ane me mure e dy anet tjera jan ne gjama.
Gjendet ne kompleksin e lokaleve Inxhinjering, te tregu i gjelbert ne afersi te gjygjit te qarkut ne Prishtine.
Qmimi eshte i volitshem dhe i diskutueshem
Êshte blerë në vitin 2001 për 14500 euro por shitet sipas marrveshjes ose kush të ofron më shumë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim