SHITET LOKALI prej 80m2 ne Prishtine

Shitet nga: Shkelzen 16 Jan 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Bregu i Diellit; Zona e Jugut; Objekti III, lok 1
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali 80m2 ne Prishtine.

Lokali eshte i pershtatshem per cdo veprimtari.

Adresa e lokalit eshte;
Bregu i Diellit; zona e Jugut; objekti III lok 1

Mob : 044/ 141 788; 044/ 113 815


************************

Iphone samsung tablet golf 5 golf 6 bmw audi toke truall shtpi banes me qera ipad macbook peugeuot corsa opel astra tauran mercedes shkoda renault ps4 play station 3 goma note 3 galaxy 4 A5 a4 me qira s6 edge iphone 6s laptop dell hp acer asus zafira dhoma ducati suzuki smart lokal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim