SHITET Lokali 200m2 në Emshir

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni M1 24 Mar 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali 200m2 ne Emshir, afer Hotel Nartel. Lokali eshte me dy nivele Perdhes e ulet + Perdhes e lartë. Ndertim i Ri.

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim