SHITET OSE LESHOHET ME QIRA DYQANI PREJ 349M2

Shitet nga: Prona PLUS Sot 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 349 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
DYQANI KA SIPERFAQE PREJ 349M2, DHE ESHTE NEN OBJEKTIN BANESOR-AFARIST.
DYQANI NDODHET 30 METRA AFER MAXI MARKET TE XHAMIA KATER LLULLAT, RRUGE PARALELE ME RRUGEN BAJRAM KELMENDI, RRUGE KJO SHUME E FREKUENTUAR.
DYQANI NDODHET NEN OBJEKTIN BANESOR DHE ESHTE ME DOKUMENTACION TE PLOTE, I REGJISTRUAR EDHE NE KADASTER.
DYQANI ESHTE I PERSHTATSHEM PER LLOJE TE NDRYSHME VEPRIMTARISH.

ÇMIMI I SHITJES:405,000 EURO.
QIRAJA: 1,500 EURO

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim