Shes Lokal 70m2 ne qender te hotel Grandi!Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta Sot 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ndodhet ne pozite strategjike mu ne qender te qytetit,ka qera mujore 1300 Euro do te ngritet ne 1400 Euro.Informata 044 556 777(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim