Shes dhe Bej nderrim me Banes, Veture

Shitet nga: nazmi 28 Jan 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Hani i Dilit
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Objekti perbehet nga: Podrumi, Lokali dhe dy dhoma gjumi. Siperfaqja baze eshet 21m2, eshte ne rrugen kryesore. Te interesuarit te lajmrohen ne numrin e lartpermendur dhe te jene serioz. Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim