Shes lokal 100m2 ne qender afer sheshit!Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta Sot 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ndodhet afer sheshit kryesor te Prishtines,ka qera mujore 1000Euro.Lokali ndodhet ne katin e pare.Informata 044 556 777(Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim