Shiten 3 lokale ne lagjen spitalit 750 euro metra

Shitet nga: arben 07 Pri 00:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes tre lokale ne lagjen e spitalit 2 ka 28 metra dhe nje 25 metra lokalet jan ngjitur me njeri tjetrin ne nje vend te tret jan te gatshem per te filluar qfardo veprimtarie qmimi 750 ero per meter katror qmimi i negociushem viber +38649201188 vala 045229568
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim