Shiten Lokalet në lagjen Arbëria - N.SH " AKS AG..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 16 Krr 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
- LOKALE NE RRUGE SIPERFAQJA BRUTO S= 89.90M2 1350.00 KATI - PERDHESE
OFERTA BAZE : -1- OBJEKTI KATI TIPI M2 Euro./M2 VLERA / EURO
LOKALI S= ~89.90-M2 1 PERDHESE 89.90 1,350.00 121,365.00


- LOKALE NE RRUGE SIPERFAQJA BRUTO S= 128.00M2 1800.00 KATI - PERDHESE
OFERTA BAZE : -2- OBJEKTI KATI TIPI M2 Euro./M2 VLERA / EURO
LOKALI S= ~128-M2 1 PERDHESE 128.00 1,800.00 230,400.00


- LOKALE NE RRUGE SIPERFAQJA BRUTO S= 172.00M2 1700.00 KATI - PERDHESE
OFERTA BAZE : -3- OBJEKTI KATI TIPI M2 Euro./M2 VLERA / EURO
LOKALI S= ~172-ME 1 PERDHESE 172.00 1,700.00 292,400.00

- LOKALE NE RRUGE SIPERFAQJA BRUTO S= 217.00M2 1650.00 KATI - PERDHESE
OFERTA BAZE : -4- OBJEKTI KATI TIPI M2 Euro./M2 VLERA / EURO
LOKALI S= ~217-M2 1 PERDHESE 217.00 1,650.00 358,050.00

- LOKALE -QASJA-ANASH SIPERFAQJA BRUTO S= 67.00M2 1350.00 KATI - PERDHESE
OFERTA BAZE : -5- OBJEKTI KATI TIPI M2 Euro./M2 VLERA / EURO
LOKALI S= ~67-M2 1 PERDHESE 67.00 1,350.00 90,450.00

- LOKALE -QASJA-ANASH SIPERFAQJA BRUTO S= 118.00M2 1600.00 KATI - PERDHESE
OFERTA BAZE : -6- OBJEKTI KATI TIPI M2 Euro./M2 VLERA / EURO
LOKALI S= ~118-M2 1 PERDHESE 67.00 1,600.00 107,200.00
Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim