Shiten lokalet afariste ne lagjen Kalabria nga O..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Oti-Com sh.p.k 02 Gsh 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shiten lokalet afariste ne lagjen Kalabria nga Oti-Com "sh.p.k" , lokalet jane me siperfaqe prej :

20 m2
50 m2
143 m2

Cmimi eshte i negociueshem

Per me shume ejani dhe na vizitoni , ose kontaktoni ne numrin e telefonit 044-120-519 ose ne e-mail oti_com@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim