Shitet\ Jepet me Qera lokali (te Grandi)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERONA shpk 06 Krr 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Agjensioni ERONA.shpk Shet\jep me qera Lokalin te Grandi lokali eshte me siperfaqe prej 80m2.
Qmimi per shitje eshte 300.000euro
Qmimi per qera eshte 1200euro

Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:+38649394111 Ose E-mail erona.shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim