Shitet LOKALI

Shitet nga: Isa 13 Mar 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali ne Rrugen Enver Maloku, ne vend shume atraktiv per biznes . Çmimi me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim