Shitet Lokali 41m² ne Rrugen kryesore ne Arberi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Sot 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR   69 000 EUR

Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 41 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Lokali 41m² ne rrugen kryesore perballe Hotel Adria ne lagjen Arberia. Lokali eshte i gatshem per pune dhe ploteson te gjitha kushtet, ka ngrohje qendrore si dhe banjon. Lokali eshte i pershtatshem per dyqan, zyre, ordinance etj. Lokali eshte i leshuar me qera per afat te gjate kohor.
Çmimi eshte 55.000 euro.

Agjensioni Dion
038 220 063 : 044 147 956 : 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim