Shitet Lokali Afarist, ne Qender te Prishtines

Shitet nga: Lulzim Xhemajli 14 Qer 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali afarist, ne qendër tregtare, në Prishtinë, afër Gjykatës se Qarkut, rr. ‘Iliaz Agushi’. Dokumentacioni i rregullt.
Lokali momentalisht eshte i leshuar me qera. Eshte i pershtatshem per zhivillimin e aktivitereve te ndryshme ( Argjentari, Butike, Sallon Onduliimi etj ).
Lokali eshte i pozicionuar me balline dy anesore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim