Shitet Lokali me siperfaqe prej 120m2 ne Prishti..

Shitet nga: Agroni 08 Maj 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Lokali i ri i ndertuar ne vitin 2014 ne Matin 1, me siperfaqe prej 120m2 dhe eshte i pershtatshem per qfar do lloj veprimtarie, Lokali esht i legalizura dhe me 24 ore rrym dhe uj.
Lokali esht per momentin i dhen me qera, Lokali esht me nje zon te re banimi dhe me perspektiv te madhe ne te ardhmen ne Prishtin.Vendi ku gjindet Lokali, Google Maps: 42.6536789, 21.1849521Link: https://www.google.de/maps/place/42%C2%B039'13.2%22N+21%C2%B011'05.8%22E/@42.6536789,21.1849521,528m/data=!3m2!1e3!4b1!4m2!3m1!1s0x0:0x0?hl=dePer interesa na kontaktoni ne kato menyra:
E-Mail: agrexcom@googlemail.com
Viber: 004915737508066
WhatsApp: 004915737508066
Skype: Agrexcom
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim