Shitet Lokali ne Emshir te Prishtina Star - 0678

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 23 Jan 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Adresa: Emshir
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Lokali ne Emshir - Kodi 0678

Lokacioni: Kompleksi Prishtina Star

Siperfaqe: 66 m2

Kati: Perdhes

Lokali Posedon:

- Parking para Objektit dhe para Lokalit
- Parking nentoksor me pages
- Uj 24 H
- Wc
- Nxemje Qendrore
- Kamera Sigurie
- Sigurim Fizik 24 H
- Gjelbrim
- Kend per Femij
- 2 Pishina
- Pastrimi i oborit, kopshtit, objektit, parkingut behet qdo dit.

- Lokali eshte i pershtshem per zyre, ordinanca, restorant per femij etj.

- Lokali eshte e legalizuar

Çmimi €130.000

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim