Shitet Lokali ne Ulpiane 35m2

Shitet nga: Rrustem 16 Sht 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali afarist 35metra katror ne gjendje te mire prapa tregut te gjeber ne lagjen Ulpiana. Lokali shitet nga pronari me çmim sipas marreveshjes.

Kontaktoni ne: 045-448-154 nese jeni te interesuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim