Shitet dhe ipet me qera lokali 28m2 ne Dardani

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion 16 Shk 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Adresa: Dardania
Sipërfaqe: 28 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dhe ipet me qera lokali 28m2, tek ish Novi Domi, ne lagjen Dardania, ne pllato mbi katin perdhese. Lokali eshte i gatshem dhe i pershtatshem per zyre apo dyqan.
Qmimi eshte 35.000euro, i diskutushem.

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim