Shitet lokali 100m2 ne Tophane afer Qafes

Shitet nga: Agjensioni Dion Dje 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR   1 500 EUR

Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Lokali 100m² ne katin perdhese ne Tophane shume afer Qendres. Lokali eshte ndertim i ri dhe ofron kushte shume te mira per biznes, ka pamjen nga rruga kryesore.
Qmimi eshte 1200 euro per meter katror.

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim