Shitet lokali 100m2 ne lagjen Tophane +Parking

Shitet nga: Zeki 23 Mar 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

87 000 EUR

Adresa: Prishtine, Lagjia Tophane, Lidhja e Lezhes pa nume
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet ne lagjen Tophane, eshte ne katin perdhes, ka 100m2, lartesi 3.75m,
Posedon nxemjen dhe ka 1 banjo.

Lokali posedon leje.
Poashtu 1 parking eshte i bashkangjitur ne qmim.

Numri kontaktues: 049 122 625, 044 122 625

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim