Shitet lokali 50m2 ne Dardani te nenkalimi!Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta 29 Shk 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali eshte i pershtatshem per shume veprimtari biznesore.Informata 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim