Shitet lokali 70m2 ne lagjen Bregu i Diellit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Sot 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 000 EUR

Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali 70m2 netto hapesira dhe bodrum 70m2 mbrapa Qendres Tregtare afer shkolles Ismail Qemali ne Bregun e Diellit. Lokali eshte i renovuar teresisht, ka hapesire te ndriquar mire, parking te mjaftushem, i pershtatshem per kaffe, piceri, market, laborator ose ordinance, zyre etj. Ka dokumentacion te rregullt. Jane keto hapsira:
- lokali
- bodrumi 70m2
- wc toalet
- depo prej 6m2
Qmimi eshte 105.000 euro, qmimi i diskutushem.
Lokali ështe i lëshuar me qera.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim