Shitet lokali 80m2 ne lagjen Ulpiana

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Dje 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Adresa: Ulpiana
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali 80m2, ne lagjen Ulpiana afer tregut, te Beni Dona. Lokali eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme afariste.
Qmimi eshte 160.000 euro.

Agjensioni Dion
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim