Shitet lokali dhe leshohet me qera në Qendër

Shitet nga: Agjencioni Ylli Sot 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 000 EUR

Adresa: Qendra
Sipërfaqe: 8262 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali dhe leshohet me qera në Qendër me 82.62m2 me dokumentacion ,

çmimi i qeras mujore eshte :950Euro per m2

çmimi:320.000Euro i diskutushëm

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim