Shitet lokali ne Bregun e Diellit

Shitet nga: And 08 Gsh 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Lokali i cili i ka 40 m2 .Gjindet ne zonen perendimore te bregut te diellit afer restaurant Gizzit.Lokali gjindet ne pjese shum te sigurt pasi qe eshte ruhet 24/7 nga policia.Mund te shfrytezohet si depo , zyre .....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim